Pouze MŠ Olomoucká Pouze MŠ Střelice Pouze MŠ U stadionu Pouze MŠ Tyršova Pouze MŠ J. z Poděbrad Pouze MŠ Komenského Zobrazit všechny

Stravné a úplata za předškolní vzdělávání

Úplata za předškolní vzdělávání a stravování se platí současně a řídí se vnitřním předpisem školy zveřejněným v každém oddělení MŠ. Platby probíhají předem vždy do 28. dne předcházejícího měsíce.

Přihlašování a odhlašování dětí: vždy do 10 hod předcházejícího dne pomocí internetu či SMS viz níže na přihlašování stravy a přihlášení pomocí SMS. Výdej stravy do jídlonosičů vždy jen 1. den nemoci. Další dny musí rodiče dítě odhlásit.

Pozor změna přihlašování a odhlašování obědů od 1.4.2015!

Přihlášení stravy zde

Přihlášení pomocí SMS

Nápověda

Ceny stravného

Stravné celodenní 32Kč/den, polodenní 25Kč/den, svačinka 7Kč/, sedmileté děti celodenní 35Kč/den, polodenní 28Kč/den, svačina7Kč/den, úplata za předškolní vzdělávání 400Kč/měsíc.

Veškeré platby probíhají bezhotovostně. Je nutné si zřídit ve své bance souhlas s inkasem a zpětně do školní jídelny předat doklad o zavedení inkasa s vaším číslem účtu, názvem účtu, jménem dítěte a označením MŠ, kterou bude dítě navštěvovat.

Pak budou vaše platby probíhat bezhotovostně a všichni si ušetříme spoustu času a problémů.

Provozní doba

Pracovištěod - do
Komenského6:00 - 16:00
J. z Poděbrad6:00 - 16:00
Tyršova6:30 - 16:00
U Stadionu6:00 - 16:00
Střelice6:00 - 16:00
Olomoucká6:00 - 16:00

Partneři školky

Logo Bobík

Bobík nábytek

www.bobik-nabytek.cz
Již od roku 1995 jsme zde pro Vás. Vyrábíme a montujeme své výrobky po celém území České republiky.

DZM Šternberk

www.dzmsternberk.cz
Distributor hraček značek Goula, Diset, Miniland a Constructo.
Logo Dostál

Marek Dostál