Menu
MŠ Uničov
MŠ UNIČOV

Prázdninový provoz mateřské školy

Prázdninový provoz mateřské školy 1

Na prázdninový provoz je nutno dítě přihlásit nejpozději do 31. 5. 2024 ve vašich třídách u paní učitelky.

1. 7. - 19. 7. - provoz MŠ J. z Poděbrad + MŠ Tyršova

22. 7. - 16. 8. - MŠ uzavřena

19. 8. - 30. 8. provoz MŠ Olomoucká + MŠ U Stadionu

MŠ Komenského bude v době letních prázdnin uzavřená z důvodu rozsáhlé rekonstrukce elektřiny.

Přílohy

Pokyny na prázdniny pro rodiče

pokyny na prázdniny 2024.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 55,91 kB
Datum poslední aktualizace: 14. 5. 2024 12:50

Komenského

Otevírací doba

Po–Pá: 6:00–16:00

MŠ UNIČOV

Cílem vzdělávacího programu naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb. Naši práci více zaměřujeme na estetické oblasti výchovy a uplatňování prvků ekologické výchovy.

Pracujeme podle Rámcového programu předškolního vzdělávání, nabízíme kvalitní standardní a nadstandardní péči o všechny děti naší školy. Snažíme se, aby byly děti v mateřské škole šťastné a spokojené.
více informací...