Menu
MŠ Uničov
MŠ UNIČOV

Rozhodnutí o přijetí do mateřské školy

Rozhodnutí o přijetí / nepřijetí do mateřské školy 1

Prosíme rodiče přijatých děti, aby si rozhodnutí o přijetí vyzvedli v ředitelně MŠ Komenského v době od 8.00 hod. do 14.00 hod.(nejpozději do 7. 6. 2024). Děkujeme

Mgr. Monika Goldová, ředitelka školy

Datum poslední aktualizace: 5. 6. 2024 9:00

MŠ UNIČOV

Cílem vzdělávacího programu naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb. Naši práci více zaměřujeme na estetické oblasti výchovy a uplatňování prvků ekologické výchovy.

Pracujeme podle Rámcového programu předškolního vzdělávání, nabízíme kvalitní standardní a nadstandardní péči o všechny děti naší školy. Snažíme se, aby byly děti v mateřské škole šťastné a spokojené.
více informací...