Menu
MŠ Uničov
MŠ UNIČOV

Vydávání rozhodnutí o přijetí / nepřijetí do MŠ

Vydávání rozhodnutí o přijetí / nepřijetí do MŠ 1

4. 6. 2024

Dnes se vydává rozhodnutí o přijetí / nepřijetí do mateřské školy:

Kde: Mateřská škola Komenského, kancelář

Kdy: od 8.00 hod. do 15.45 hod.

 

Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2024 11:41

MŠ UNIČOV

Cílem vzdělávacího programu naší školy je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, zájmů a potřeb. Naši práci více zaměřujeme na estetické oblasti výchovy a uplatňování prvků ekologické výchovy.

Pracujeme podle Rámcového programu předškolního vzdělávání, nabízíme kvalitní standardní a nadstandardní péči o všechny děti naší školy. Snažíme se, aby byly děti v mateřské škole šťastné a spokojené.
více informací...