Pouze MŠ Olomoucká Pouze MŠ Střelice Pouze MŠ U stadionu Pouze MŠ Tyršova Pouze MŠ J. z Poděbrad Pouze MŠ Komenského Zobrazit všechny

O naší školce

Mateřská škola je 17ti třídní se šesti pracovišti a školní jídelnou. Kapacita je 392 dětí.

Mateřskou školu Komenského tvoří komplex tří účelově stavěných budov, vzájemně propojených, umístěných v klidném prostředí starého sídliště mimo komunikace a velkou školní zahradou s terasami, chodníky, velkou travnatou plochou, 5ti pískovišti, přírodní učebnou a svahem. Je dostatečně vybavena zahradním zařízením a umožňuje dětem rozmanité pohybové a další aktivity.

Pro odloučené pracoviště U Stadionu byla adaptována část budovy základní školy v přízemí. Nová školka je trojtřídní a otevřela se 1. února 2011. Součástí je i nová školní zahrada, včetně průlezek a pískovišť.

Odloučené pracoviště na ul. J. z Poděbrad je trojtřídní. Na budovu navazuje zahrada s terasou. Pozemek má tři pískoviště, průlezky, zahradní nábytek a mimo travnatých ploch i chodníky. Záhony se využívají s dětmi v rámci pěstitelských činností. Pozemek je v klidném prostředí mimo komunikace. MŠ je sdružena v síti mateřských škol MRKVIČKA zaměřených na ekologickou výchovu, její metodiku a realizaci.

Pracoviště na Tyršové ulici je dvojtřídní adaptovaná budova. Součástí budovy je i zahrada s jedním pískovištěm a průlezkami.

Oddělení mateřské školy ve Střelicích vzniklo rekonstrukcí části přízemí stávajícího objektu vesnického muzea. Součástí mateřské školy je zahrada s travnatou plochou, pískovištěm a zahradními průlezkami.

Do nových prostor bývalého kláštera, se přestěhovalo přechodné pracoviště mateřské školy Haškova, nyní přístupné z ulice Olomoucká. K dispozici jsou dětem dvě prostorné třídy, z nichž jedna je vybavena interaktivní tabulí pro výuku. Pro pobyt venku slouží oplocená část školní zahrady se zahradním domkem, dvěma pískovišti a hřiště s umělým povrchem. Školka je zapojena do evropského projektu ekoškol.

Všechny vnitřní i venkovní prostory mateřské školy splňují bezpečnostní a hygienické normy dle platných předpisů.

Přípravu stravy pro mateřskou školu zajišťuje školní jídelna, která je umístěna v budově mateřské školy.

Vyhledávání

Provozní doba

Pracovištěod - do
Komenského6:00 - 16:00
J. z Poděbrad6:00 - 16:30
Tyršova6:00 - 16:00
U Stadionu6:00 - 16:30
Střelice6:00 - 16:00
Olomoucká6:00 - 16:00

Partneři školky

Logo Bobík

Bobík nábytek

www.bobik-nabytek.cz
Již od roku 1995 jsme zde pro Vás. Vyrábíme a montujeme své výrobky po celém území České republiky.

DZM Šternberk

www.dzmsternberk.cz
Distributor hraček značek Goula, Diset, Miniland a Constructo.
Logo Dostál

Marek Dostál

www.pcsluzby.eu
Logo RTNext

RTNext v.o.s.

www.rtnext.cz

Oznamovací systém

Logo Oznam.to
Všechna práva vyhrazena
Mateřská škola Uničov
Copyright © 2009